Veri koruması

 

1. Sorumlu

 

Kişisel verilerinizi, Genel Veri Koruma Yönetmeliği (DSGVO) kapsamında toplama, işleme ve kullanma sorumluluğunu üstlenen:

Ay-De GmbH
Itterstr. 10
40589 Düsseldorf

 

2. Kişisel Veri Toplama ve Kullanma

 

a) Müşteri Hesabı Oluşturma:

 

Bir müşteri hesabı oluşturulduğunda, şu kişisel veriler toplanır: Ad, Soyad, Telefon Numarası, E-Posta, Konum (Ülke). Bu bilgiler, siparişlerinizin işlenmesi ve sizinle iletişim kurulması için kullanılır.

b) Online Sipariş Misafir Olarak:

 

Gast olarak yapılan bir online siparişte, şu kişisel veriler kaydedilir: Ad, Soyad, Telefon Numarası, E-Posta, Teslimat Adresi. Bu bilgiler, siparişinizin işlenmesi ve istediğiniz ürünlerin size ulaştırılması için gereklidir.

 

3. Veri İşleme Amaçları

 

Toplanan veriler, sadece siparişlerin işlenmesi, sizinle iletişim kurulması ve hizmetimizin iyileştirilmesi amacıyla kullanılır. Verileriniz, açık onayınız olmadan üçüncü taraflara iletilmez.

 

4. Veri Saklama Süresi

 

Kişisel verileriniz, yukarıda belirtilen amaçları yerine getirmek veya yasal olarak gerektiği sürece saklanır.

 

5. Haklarınız

 

İşlenen kişisel verilerinizle ilgili bilgi alma hakkınızın yanı sıra düzeltme, silme veya işleme sınırlama hakkına sahipsiniz. Ayrıca, veri taşınabilirlik hakkına da sahipsiniz. Sorularınız veya endişeleriniz için lütfen bize [email protected] üzerinden ulaşın.

 

6. İletişim

 

Gizlilik bildirimi veya verilerinizin korunması ile ilgili sorularınız için lütfen bizimle [email protected] üzerinden iletişime geçin.

 

Cookie / Çerez bilgileri