Hakkımızda

Biz, Webkitap ailesi olarak, küçük bir aile şirketi olarak serüvenimize 2018 yılında başladık. Venloerstr. Meshuhr Köln kitabevini devralarak bu yolda ilk adımlarımızı attık. Webkitap olarak ev kütüphanemizi açtık ve işlerimizi küçük bir dükkanda emin adımlarla büyüttük.

Zamanla, Avrupalı Türklere Türkçe edebiyatını kapılarına kadar ulaştıran birçok online satış platformunda yer aldık. Bu süreçte, fiziksel kitap dükkânını kapatma kararı alarak sadece online satışa odaklandık ve işlerimizi küçük bir depoda sürdürdük.

Webkitap olarak her gün binlerce müşteriye ulaşmaya başladık. Ancak, artan taleplerle birlikte daha büyük bir depoya ihtiyaç duyulduğunda arayışlarımızı sürdürdük. Ve nihayetinde 2023 yılında, Düsseldorf'ta uygun bir yer bulduk ve bütün kitaplarımız, dolaplarımız ve her şeyimizle birlikte Webkitap'ı Düsseldorf'a taşıdık.

Her şeyi güzel bir düzene koyduktan sonra, Düsseldorf'da Köln Kitabevindeki gibi mis gibi kitap kokuları arasında gezinerek müşterilerimize benzersiz bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Depomuz, ofisimiz ve müşterilerimiz için hizmet verdiğimiz aynı yerde, aynı tutku ve özveriyle çalışmaya devam ediyoruz.

Webkitap olarak, Türkçe edebiyatı seven herkese en iyi hizmeti sunmak ve okuma tutkusunu yaymak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Sizlerle birlikte büyümek ve yeni başarı hikayelerine imza atmaya devam etmek için sabırsızlanıyoruz.