KIYMETLİ KİTAPSEVERLER!

 

90’lı yıllardan bu yana birçok farklı firma bünyesinde gerek satış elemanı gerekse yönetici olarak büyük bir heyecanla çalıştık ve Avrupa’daki kitapseverleri kitapla buluşturduk. Bu tecrübenin ardından 2019 yılı itibariyle ise bambaşka bir heyecanla kitapseverleri okumak istedikleri kitaplarla buluşturmaya devam ediyoruz!

 

Aile şirketimiz olan Ay-De GmbH olarak Köln’de Venloerstr. 209 numarada bulunan kitabevini devralmış bulunuyoruz. 7 Ocak 2019 tarihi itibariyle daha geniş kitlelere hitap edebilmek ve tüm Türkçe okuyan kitapseverlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek arzusuyla WEBKITAP ismiyle mağazacılık yapmaya başlıyoruz. Yine aynı tarihten itibaren faaliyete geçecek olan online satış sitemiz www.webkitap.com üzerinden de Türkiye’de basılan ve dağıtımda olan tüm kitapları en geç 1 (BİR) hafta içerisinde okuyucularımızla buluşturmayı hedefliyoruz.

 

EĞİTİM DESTEĞİ

 

Sevdiğiniz yazarların sevdiğiniz kitaplarını bizden alarak okumak istediğiniz kitaplara daha ucuza ve de daha hızlı ulaşmakla kalmayacak aynı zamanda satın aldığınız kitaplar için ödeyeceğiniz paranın %10’luk kısmıyla ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine eğitim desteği vermiş olacaksınız. Eğitim desteği verilecek öğrenciler her yıl Ekim ayında yapilacak kitap fuarında kayıtlı öğrenci müşterilerimiz arasından noter huzurunda yapılacak çekilişle tespit edilecektir. Destek miktarı aylık 350 € olarak belirlenecek ve kaç öğrenciye burs verileceği ise satışlarımıza bağlı olarak değişecektir. Taahhüt ettiğimiz eğitim desteği ilk olarak Ekim 2019’da başlayacak ve 12 ay sürecektir. 12 ay boyunca kaç öğrenciye ve kimlere destek verileceği her yıl Ekim ayında belirlenecektir.

 

BİZDEN ALIŞVERİŞ YAPIN HEP BİRLİKTE KAZANALIM!

 

Ø Öğrencilere mağazamızdan yapacakları her alışverişlerinde % 10 indirim uygulanacaktır. (Bu indirim online alışverişler için geçerli değildir)

 

Ø Online sitemizden üye olarak yapacağınız ilk alışverişten sonra bize yeni müşteri kazandırarak sonraki alışverişleriniz için indirim kazanabileceksiniz. Yeni müşteri tarafından bir alışveriş yapılıp ödemesi yapıldıktan sonra, bu ödemenin % 10’u sizin hesabınıza alacak olarak kaydedilecek ve bu miktar yapacağınız bir sonraki alışverişinize indirim olarak yansıtılacaktır. (Hiçbir şekilde nakit ödeme yapılmayacaktır)

 

Ø Yaşadığınız bölgede satış temsilcimiz olarak ek gelir elde edebilirsiniz. Çevrenizde bulunan kitapseverleri organize ederek yapacağınız toplu alışverişlerde tek seferde mağazamızdan ya da online sitemizden yapacağınız her 250 € ve üzeri ödemede hem posta ücreti olmaksızın alışveriş yapabilecek, hem de % 20 indirim hakkı elde edebileceksiniz. Satış miktarınız arttıkça indirim oranınız da yükselecektir.

 

Ø Merkezi bir yerde işletmeniz var ise, teslimat ve sipariş toplama noktamız olabilirsiniz. Online alışverişlerde en büyük caydırıcılık posta ücretlerinden kaynaklanmaktadır. İşletmenizden ayıracağınız bir bölüm ile karşılıklı kazanabiliriz. Bulunduğunuz şehirdeki kitapseverler siparişlerini sizden teslim alabilirler ve siz de paket başına 2 € kazanabilirsiniz. Bunun yanında çok satan kitaplardan rafınızda bulundurarak aylık satış miktarınıza göre yükselen indirimlerden de istifade edebilirsiniz.

 

Detaylı bilgi için info@webkitap.com adresine mail yazabilirsiniz!

 

Webkitap ailesi