Pazartesi(08.03) gününden itibaren depomuzdan alışveriş yapabilirsiniz.

Format Kitap
Barkod 9786052999325
Yayın Tarihi 2020-12-08
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 264
Kapak Karton
Kağıt Kitap kağıdı
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Joe Vitale
Çevirmen   : Edip Sönmez

Ruhsal Servet Hareketinin Bir Manifestosu

Ekonomik ve spiritüel gelişiminizi küresel çapta değiştirecek
radikal bir formül

Uyanmış Milyoner kişisel servetin, spiritüel gelişimin ve bunun sonucunda küresel dönüşümün yeni boyutlarında size rehberlik edecek pratik bir manifesto. Ünlü milyoner, çoksatan kitapların yazarı ve gişe rekorları kıran The Secret'ın yıldızı Joe Vitale tarafından geliştirilen bu tartışmalı formülle, çok az kişinin mümkün olabileceğine inandığı başarıları nasıl elde edeceğinizi öğrenecek, ikisinden de daha fazla elde edebilmek için para ile maneviyatı bir araya getirirken, dünyanın çaresizce ihtiyaç duyduğu bir iyilik gücünü açığa çıkaracaksınız. Bu kitap uyanmanız, harekete geçmeniz ve kendinizi tutkunuzun, servetinizin ve bir fark yaratma isteğinizin güçlü bir ifadesine dönüştürmeniz için bir eylem çağrısı. Bugünden itibaren gerçek bir Uyanmış Milyoner olmanız için bir davet.
İnsanların çoğu para ile maneviyatın bir araya gelemeyecek bir ikili olduğuna inansa da Dr. Vitale bu sosyal normları yıkıyor ve ruhsal gayenizle güçlendireceğiniz paranın gerçek doğasını gözler önüne seriyor. İlham verici, motive edici ve tartışmalara yol açan bu akıcı kitap, geçmişteki başarısızlıkları, mevcut finansal durumu veya gelecek için hedefleri ne olursa olsun herkesin kısa sürede sonuç almasını sağlayacak pratik adımlardan oluşuyor. Ancak Dr. Vitale'nin misyonu yalnızca sizi dönüştürmek değil; her hareketleriyle bir yandan dünyayı değiştirirken bir yandan da ekonomik ve spiritüel gelişimin yeni evrelerinin onlara getirdiği ruhsal memnuniyetle kişisel lükslerin tadını çıkaran bir Uyanmış Milyonerler topluluğu da yaratmak. İşte bu kitapta cevabını bulacağınız sorulardan bazıları:

- Tutku nasıl servete dönüştürülür?
- Para nasıl manevi bir araç haline getirilir?
- Dünyayı değiştirecek bir ruhsal misyon nasıl yaratılır?

Hem servet kazanmayı hem de maneviyatınızı güçlendirmeyi amaçlıyorsanız, formül bu kitapta saklı.


Joe Vitale pazarlama, satış ve terfi konularında gerçek bir dâhi.
Dan Kennedy

Tam da dünyanın nasıl işlediğini anladığınızı zannettiğinizde Joe Vitale çıkageliyor ve sizi bambaşka bir yere götürüyor. Sürükleyici, eğlenceli, aydınlatıcı ve... inanılmaz derecede zihin açıyor.
Ian Percy

Tanıdığım başka hiç kimse, birisinin Barnum gibi bir Ana Fikir ortaya çıkarmasına ve sonra bu fikri gerçekleştirerek büyük bir fenomen, yani büyük para, ün, itibar ve ender bir küresel duruş haline getirmesine yardım edemez. Joe Vitale'nin akıl almaz başarılar listesine bakarak, işinin erbabı olduğunu anlayabilirsiniz.
David Garfinkel

devamını oku..
Kategori : Ekonomi
% 50
indirim
8.00
Liste Fiyatı : 15.99
Kazancınız : 7.99
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %50 indirim