Almanya icinde 15€ ve üzeri alisverislerde ÜCRETSIZ KARGO


Format Kitap
Barkod 9786054482658
Yayın Tarihi 2020-02-26
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 14.Baskı
Sayfa Sayısı 216
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 140 X 175

Emeği Geçenler :
Yazar   : Rhonda Byrne
Çevirmen   : Seçil Ersek
Editör   : Ilgın Sönmez Toydemir

Avuçlarınızın içinde tuttuğunuz Büyük Sır
Avuçlarınızın içinde tuttuğunuz Büyük Sır Asırlar boyunca elden ele dolaştı. Ona gıpta ettiler. Sakladılar. Kayboldu, çalındı ve inanılmaz paralara satın alındı. Tarihin en önemli kişilerinden bazıları bu yüzyıllar yaşındaki Sırrı çözmüştü. Platon, Galileo, Beethoven, Edison, Carnegie ve Einsteinın yanı sıra kimi kaşifler, teologlar, bilim adamları ve büyük düşünürlerin çoğu Secreta hakimdi. Sır, şimdi dünyaya açıklanıyor.
Secretı öğrendikçe istedikleriniz en asıl sahip olabileceğinizi, nasıl istediğiniz her şey olabileceğinizi, ya da istediğiniz her şeyi nasıl yapabileceğinizi anlayacaksınız. Gerçekten kim olduğunuzu anlayacaksınız. Hayatta sizi bekleyen gerçek kusursuzluğu anlayacaksınız.
Girişten
The Secret filmi için www.thesecret.tv adresini ziyaret edebilirsiniz.
Yüzyıllar boyunca, Büyük Sırrın izleri sözlü gelenekte, edebiyatta, din ve felsefe tarihinde karşımıza çıktı. Ancak ilk kez, Secretın tüm parçaları, deneyimleyen herkes için yaşam dönüştürücü, inanılmaz bir esin kaynağına dönüşerek bir araya geliyor.
Bu kitapta, para, sağlık, ilişkiler, mutluluk ve dünyadaki her türlü tecrübenizde, hayatınızın her alanında, Secretı nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. İçinizdeki gizli, dokunulmamış güce ulaştıkça, bu uyanışın hayatınızın her alanına mutluluk getirdiğini anlamaya başlayacaksınız.
Secret, sağlık, zenginlik ve mutluluk elde etmek için Sırrı kullanan kadın ve erkek modern zaman bilgelerinin deneyimlerini içeriyor. Onlar, Secret bilgisini uygulayarak hastalıkların yok edilebileceğini, büyük servetler kazanılabileceğini, engellerin aşılabileceğini ve büyük çoğunluğun imkansız kabul ettiği şeylerin başarılabileceğini anlatan hikayeleri günışığına çıkardılar.

devamını oku..
Kategori : Genel Konular
Bu üründen 1 adet satılmıştır.
14.00
Liste Fiyatı : 14.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Stok miktar : 1
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim