Format Kitap
Barkod 9786057950291
Yayın Tarihi 2019-04-02
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 224
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Çevirmen   : Biray Anıl Birer
Yayın Yönetmeni   : Ali Atıf Bir
Düzeltmen   : Ceyda Çakıcı Baş
Dizgici   : Yağmur Önay
Dizgici   : Senem Özyürek Erkan
Dizgici   : Celal Yağcı
Yazar   : P. T. Elliott
Editör   : Selcan Karabulut Tat

Kuzuların Sessizliği'nde (The Silence of theLambs) HannibalLecter'in, Taht Oyunları'nda (Game of Thrones) KingJoffrey'in, House of Cards dizisinde Frank Underwood'un Türkiye'de ne kadar popüler olduğuna yakından tanıklık etmişsinizdir.

Neden? Yanıtı basit, tüm dünyada olduğu gibi sosyopat karakterler bizde de oldukça ilgi çekiyor. Araştırmalar her toplumda 25'te 1 oranında sosyopat olduğunu gösteriyor. Sosyopat popülerliğinin gerçek nedeni ise aldıkları başarılı sonuçlara duyduğumuz saygı. Basit olarak ifade edersek, sosyopatlar istediklerini her ne pahasına olursa olsun elde eder!

İşyerinde Sosyopatın Öne Geçme Rehberisosyopat gerçeğini oldukça dürüst ve eğlenceli bir şekilde gözler önüne seriyor. Sosyal psikoloji temelli içgörülerlesosyopat yöntemleri, manipülasyon denilen karanlık sanatın ipuçlarını bilimsel olarak ortaya koyan ilk kitap. Kitapta ayrıca Dostoyevski, Platon, Robert Greene, Dale Carnegie ve MalcolmGladwell alıntılarla sürpriz bir şekilde karşınıza çıkıyor, başarılı olmanız gereken özellikleri size gösteriyorlar.

devamını oku..
Kategori : Ekonomi
11.83
Liste Fiyatı : 11.83
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim