Pazartesi(08.03) gününden itibaren depomuzdan alışveriş yapabilirsiniz.

Format Kitap
Barkod 9789944383646
Yayın Tarihi 2018-01-24
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 7.Baskı
Sayfa Sayısı 368
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 145 X 215

Emeği Geçenler :
Yazar   : Robert B. Chaldini
Çevirmen   : Yasemin Fletcher
Editör   : Gülen Çetin
Yayın Yönetmeni   : Pelin Özkan;Ufkun Balkış
Grafiker   : Ahmet Erdoğan

İknanın Psikolojisi yaşamın her alanında ikna olma ve ikna etme sürecinin içyüzünü anlatan bir başvuru kitabı Prof. Robert B.Cialdini'nin labaratuvar deneyleri ve yaşam deneyimlerinden yola çıkarak yazdığı kitap tüm dünyada 250 bin okura ulaştı. Cialdini, iş hayatında ticarette, pazarlamada, günlük yaşamda ve aşkta ikna becerisine sahip olabilme yollarını anlaşılabilir bir dille anlatıyor.

İstek, nasıl etkili ve kabul edilebilir bir hale gelir?
Herkes yaptığı için doğru varsayılan bir davranış, gerçekte doğru mudur, yoksa bizi öyle düşünmeye yönelten, herkesin ortak tavrı mıdır?
Kullanılan dilin, ikna başarısına etkisi nedir?
Günlük yaşamda, ikna psikolojisinin kuralları nasıl işler?
Hoşlandığımız biri tarafından ikna edilmek niçin daha kolaydır?
Fiziksel çekiciliğin ikna sürecinde rolü nedir?
Onay verdiğimiz her şey için gerçekte ikna oluyor muyuz?
İknanın, otoriteyle ilişkisi nedir?
Tarikat üyelerinin toplu intiharlarında iknanın rolü nedir?
Bir ürünün az bulunur olması, ikna sürecinde nasıl bir rol oynar?
Cialdini, tüm bu soruların yanıtlarını, okur deneyimlerini içeren mektuplarla destekliyor. İknanın Psikolojisi'ni almaya hala ikna olmamış olabilirsiniz. Sizi satın almaya ikna edecek her şey bu kitabın içinde çünkü..

İknanın Psikolojisi, yaşamın her alanında ikna olma ve ikna etme sürecinin içyüzünü anlatan bir başvuru kitabı. Prof. Robert B. Cialdini'nin, laboratuvar deneyleri ve yaşam deneyimlerinden yola çıkarak yazdığı kitap, tüm dünyada 250 bin okura ulaştı.Cialdini, iş hayatında, ticarette, pazarlamada, günlük yaşamda ve aşkta ikna becerisine sahip olabilme yollarını anlaşılır bir dille anlatıyor.- İstek, nasıl etkili ve kabul edilebilir bir hale gelir?- Herkes yaptığı için doğru varsayılan bir davranış, gerçekte doğru mudur, yoksa bizi öyle düşünmeye yönelten, herkesin ortak tavrı mıdır?- Kullanılan dilin, ikna başarısına etkisi nedir?- Günlük yaşamda, ikna psikolojisinin kuralları nasıl işler?- Hoşlandığımız biri tarafından ikna edilmek niçin daha kolaydır?- Fiziksel çekiciliğin ikna sürecinde rolü nedir?- Onay verdiğimiz her şey için gerçekte ikna oluyor muyuz?- İknanın, otoriteyle ilişkisi nedir?- Tarikat üyelerinin toplu intiharlarında iknanın rolü nedir?- Bir ürünün az bulunur olması, ikna sürecinde nasıl bir rol oynar?Cialdini, tüm bu soruların yanıtlarını, okur deneyimlerini içeren mektuplarla destekliyor.İknanınPsikolojisi'ni almaya hala ikna olmamış olabilirsiniz. Sizi satın almaya ikna edecek her şey bu kitabın içinde çünkü...

devamını oku..
Bu üründen 25 adet satılmıştır.
10.50
Liste Fiyatı : 10.50
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim