Format Kitap
Barkod 9789759114008
Yayın Tarihi 2016-05-09
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 10.Baskı
Sayfa Sayısı 664
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 195 X 275

Emeği Geçenler :
Yazar   : Dursun Zengin

Bu kitaptan ortaokul ve liseden itibaren Almanca öğrenmek isteyen herkes yararlanabilir. Dolayısıyla YDS, ÜDS gibi yabancı dil sınavları başta olmak üzere, Almanca sınavlara hazırlanan bütün adaylar, Almanca ile ilgili bölümlerde öğrenim gören öğrenciler, öğretmenler, ortaokul ve lise öğrencileri, kendi kendine Almanca öğrenmek isteyen meraklılar ile bilgilerini derinleştirmek isteyen herkes bu kitaptan yararlanabilir.

Bu kitapta, bütün konular belli bir sıraya; öncelik, sonralık sırasına göre ve basitten zora doğru ele alınmıştır. Bu nedenle aranılan bütün konular bulunabilir, Almanca öğrenmek isteyen biri için gerekli olan bütün konular kitapta yer almaktadır.

Ayrıca bütün kavramların, sözcüklerin, ifadelerin ve cümlelerin hem Türkçesi hem de Almancası verilmiştir. Konular alıştırmalarla desteklenmiş ve alıştırmaların cevapları ayrı bir bölüm olarak kitabın sonuna eklenmiştir. Her Yönüyle Modern Almanca, Almancanın son yıllarda kabul edilen yeni yazım kurallarına göre hazırlanmıştır ve yeni yazım kurallarını içermektedir. Bu kitap Almanca öğrenmek isteyenlerin başvuracağı önemli bir kaynak kitaptır.

devamını oku..
Kategori : Genel Konular
Bu üründen 26 adet satılmıştır.
30.00
Liste Fiyatı : 30.00
Kazancınız : 0.00
Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.