Pazartesi(08.03) gününden itibaren depomuzdan alışveriş yapabilirsiniz.

Format Kitap
Barkod 9786052999356
Yayın Tarihi 2020-12-08
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 368
Kapak Karton
Kağıt Kitap kağıdı
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Çevirmen   : Sevinç Seyla Tezcan
Yazar   : Eva Lesko Natıello

Diyelim ki kendinle ilgili çok büyük bir sırrın var. Yıllar önce bu korkunç sırrı zihninde bir kutuya koyup en derinlere gömdün. Ve sonra kendin bile unuttun. Ama o gün geldi ve artık kutunun kapağı açıldı.
Sen gerçekte kimsin Caroline?

Caroline Thompson kendini eşine ve iki kızına adamış, mutlu bir evliliği olan ve yeni taşındıkları kasabada sakin bir hayat süren genç bir kadındır. Bir gün kızlarını okula bırakmaya gittiğinde bazı annelerin, Google'da diğer anneleri aratarak kendilerine dedikodu malzemesi çıkardıklarını fark eder. Eve gidip sırf meraktan kendi adını da Google'a yazar. Fakat işe yarar hiçbir şey bulamaz. Ancak bu kasabada onun evlenmeden önceki soyadını kimse bilmemektedir: Caroline Spencer. Bir de o şekilde aratır kendisini. Ve karşılaştığı şey tüm hayatını allak bullak eder. İkiz kız kardeşinin yıllar önceki ölüm ilanını bulmuştur. Oysa Caroline, kız kardeşi JD'nin yaşadığına emindir. Üstelik Caroline'ın öğrenecekleri bununla da kalmayacaktır.

Hangisi gerçektir: geçmiş mi, bugün mü? Tüm bu okudukları doğru mudur yoksa koca bir yalanın parçası mıdır? Kendisinin hiç hatırlamadığı bu Caroline Spencer kimdir? Caroline'ın aklını oynatmaması için tüm sorularını cevaplayacak, güvenebileceği bir dosta ihtiyacı vardır.


Kasaba masalına hoş geldiniz, dümene geçin ve aklınızı kaçırmadan tüm bu engelleri aşmayı umut ederek yolculuğunuza başlayın. Eva Lesko Natiello ikilik yaratma konusunda sınırların ötesine ulaşarak müthiş bir yetenek sergiliyor.
San Francisco Book Review

Psikolojik gerilim türüyle ilgili bildiğiniz her şeyi unutturacak bir kitap bu. Tam da zirveye ulaştığını düşündüğünüz anda ters köşe yapıp sizi Kayıp Kız gibi koltuğunuza mıhlıyor.
Bustle

Hafıza Kutusu, edebiyatta nadir bulunan bir eser niteliğinde: karmaşık ve özgün karakterlerle dolu ve güçlü bir hayal gücünün ürünü. Caroline Thompson'ın kendisini Google'da aratmaya cesaret ettiği an merak ve gerilim dozu tırmanmaya başlıyor. Okurun elinden bırakamayacağı bir gizem.
Sidney Offit

Tüyler ürpertici... Gillian Flynn'in Kayıp Kız'ından bile daha etkileyici. Son kelimeyi okuduktan sonra derin bir nefes almak zorunda kaldım ve sırtımdan aşağı inen ürpertiyi geçirmek için yavru kediler, kirpiler gibi sevimli şeyler düşündüm.
Sally Allen, Hamlethub

Hafıza Kutusu bitti ama ben hâlâ şaşkınım...
onlinebookclub

Elimden bırakamadım.
Jessica Collins, Books, Ink's

Etkileyici ilk kitabı Hafıza Kutusu'nda Eva Lesko Natiello, anıları birleşince hiç tanımadığı birine dönüşen ve korkunç bir sırrı ortaya çıkaran bir kadının hikâyesini anlatıyor.
John Biguenet

devamını oku..
Kategori : Edebiyat
% 50
indirim
10.00
Liste Fiyatı : 19.99
Kazancınız : 9.99
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %50 indirim