Format Kitap
Barkod 9789751039859
Yayın Tarihi 2019-04-04
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 136
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Editör   : Gülşen İşeri
Dizgici   : Rüveyda Kul;Şevval Ulusoy
Yazar   : Celil Nalçakan
Grafiker   : Aren Şenorkyan;Rüveyda Kul

Celil, çoğunu anahtar deliğinden gözetlediğim cümlelerini size emanet etmeye karar vermiş. Elvedaya Eyvallah demenin, diyebilmenin koşusunda nefes nefese satırlar var elinizde. Her birini çocukluğuyla sarmaş dolaş yazması gönlümden de gözümden de kaçmıyor, bilinsin isterim. Koş kardeşim sonsuzluğa. Bir kitapta, bir filmde, bir oyunda hep kavuşacak eyvallahlarımız nasıl olsa.

Cem Davran

Celil, okuyucularının çok sevdiği o şiirsel anlatımıyla özgün bir üslup yarattı. Aktörlükten gelen o müthiş duygu aktarımı kabiliyeti yazıya dönüştüğünde ortaya çıkan metinler çok sevildi. Ne mutlu bize ki sonunda o metinler bir kitaba dönüştü ve okuyucusuyla
buluşuyor...
Candaş Tolga

Güzel kardeşim, Celo'm,
Bilirsin, ben senin kardeşliğini, yüreğini, insanlara davranışını hep çok sevdim. Sen biliyor musun, bilmiyor musun bilmiyorum ama ben senin kalemini de çok sevdim!
Hakan Altun

Birçok yazısını yayımlanmadan önce okuma ayrıcalığını yaşadım. Her birini okuduğumda heyecanlanıp, işte bu en güzeli oldu, diye tepki veriyordum. Sonunda anladım ki her seferinde yine en güzeli yazacak. Yaz Celo! Sen yazdıkça ben bestelerim, şarkılar birikir.

Selçuk Basa

devamını oku..
Kategori : Edebiyat
6.45
Liste Fiyatı : 6.45
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet

Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Stok miktar : 1
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim