Almanya içi kargo 3,-€25 eu üzeri ücretsiz. Avrupa için 6-€ 100 eu üzeri ücretsiz
Yeni telefon numaramiz: +49 211 538 205 00
WhatsApp hattimiz: +49 178 513 08 13 Sadece mesajlara cevap verilcektir.

Ona yürekten inanırsan eğer, dertlerini alır, mutluluğun zirvesine yerleştirir seni. Herkes sana düşman olsa da çevrende kimse kalmasa da ALLAH YETER.
Hep iki seçeneğin vardır bu dünyada. Ya sıkıntı edip üzülecek, ya da Yüce Yaratıcıya dönüp Rabbim senden gelen başım gözüm üstüne deyip Ona emanet edeceksin kendini.
Ne kadar günahkâr olursan ol, Yüce Yaratıcıya giden bir yol vardır bu dünyada. Ve bu yol sana defalarca gösterilmiştir. En büyük dert senindir. En çok acıyı sen çekmişsindir. Farkında mısın her şeyi dert ederek hayatı kendine ve ailene zindan ettin. Derin bir nefes al. Ve sadece Allah de. Ve sonra izle hayatında nelerin değiştiğini.
İnsan hangi durumda olursa olsun Mutlak Yaratıcıya bel bağlayıp Ona her zaman gönülden iman etmelidir. Onun yardımını her dem, benliğinde hissedecek ve böylece dingin bir akla ve gönüle sahip olacaktır. İşte gerçek mutluluğun sırrı budur.
Kadir Akeli böyle bir çalışmayı yapıp insanlığın hizmetine sunmasından ötürü tebrik ve takdirlerimi sunar daha nice hayırlı çalışmalara imza atmasını dilerim.
Prof. Dr. Zülfikar Durmuş

Bu kitabın birinci bölümde, sürükleyici hikayesiyle sekiz kollu canavar olan bir gencin, nasıl bahçenin en güzel gülü olduğuna şahit olacaksın. Şahitliğin sürecinde kendini bulacaksın.
İkinci bölümde yaşadığın sıkıntılara çözüm getiren çok özgün bir paylaşım seni bekliyor olacak. Bu kitabı okuduktan sonra Rabbimin izni ile inşallah daha mutlu olacaksın.

Devamı
Format :Kitap
Barkod :9786055095130
Yayın Tarihi :2018-03-27
Yayın Dili :Türkçe
Baskı Sayısı :17.Baskı
Sayfa Sayısı :208
Kapak :Ciltli
Kağıt :2.Hamur
Boyut :135 X 210
Emeği Geçenler :
Yazar   : Kadir Akel
Yayın Yönetmeni   : Mehmet Zekai Küpçük
Editör   : M. Erol Kuloğlu;M. Erol Kuloğlu
Yazarın Diğer Eserleri
İlgili Eserler